Prodej

Dům č. 07

6 990 000 Kč

Plocha pozemku

826 m2

Dispozice

4+kk

Zastavěná plocha

108 m2

Energetická třída

C - Vyhovující

Popis nemovitosti

Nabízíme novostavbu rodinného domu, jedné části dvojdomku, o dispozici 4+kk v obci Žabeň. Rodinný dům, který Vám nabízíme, je aktuálně ve fázi dostavby a jeho kolaudace by měla proběhnout v říjnu letošního roku. V době kolaudace bude nemovitost obsahovat všechny níže uvedené informace. Vizualizace obsaženy v tomto inzerátu jsou ilustrační, proto doporučujeme osobní prohlídku pro nahlédnutí interiéru domu a především pro získání všech informací.

Novostavba sestává z prostorného zádveří, v němž se nachází technické zázemí, samostatné toalety, chodby, která propojuje tři samostatné pokoje, koupelny s vanou a toaletou. Dále se zde nachází prostorný obývací pokoj s prostorem pro kuchyňský kout a jídelní část. Z obývacího pokoje se vstupuje na terasu, která je situovaná na zadní část zahrady a vybízí tak k příjemnému posezení. Nad obytnou částí domu se nachází půdní prostor o ploše 30 m2, který je pochozí a nabízí tak možnost dostatečných úložných prostor. Montovaná stavba domu je postavena z panelového systému, který dodávala firma Gansa stavby s.r.o.. Jako střešní krytina je zde použita betonová taška. Zdrojem vytápění v novostavbě je elektrický kotel s napojením na teplovodní podlahové topení. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Mezi inženýrské sítě, na něž je dům napojený, patří elektřina, obecní vodovod a tlaková kanalizace. Na pozemku o výměře cca 826 m2 se nachází zahradní domek a bude dokončená zámková dlažba. Zahradní domek je napojen na elektřinu a vybízí k uskladnění zahradní techniky. Zahrada domu je oplocená a součástí oplocení je elektrická pojezdová brána. Novostavba, kterou vám nabízíme, bude vybavena zabezpečovacím systémem jablotron a její užitná plocha je cca 95,88 m2. Vytápění domu bude možno regulovat pomocí zabezpečovacího systému přes mobilní zařízení. Energetická náročnost budovy je C (úsporná). Rodinný dům se nachází v klidné části obce v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Část obce Žabeň, v níž je dům umístěný, je jednou z nejžádanějších v této obci, s těsnou blízkostí k mateřské škole. Pro více informací či domluvu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

K nemovitosti náleží spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na příjezdové cestě a okolních pozemcích o celkové výměře 346 m2.

Novostavba je součástí našeho projektu Domy Žabeň, jehož výstavbu zajišťuje společnost QB economy s r. o. V našem projektu má tento dům označení jako číslo 7. Celý projekt si můžete prohlédnout na stránkách https://domyzaben.cz

Výměry uvedené v tomto inzerátu jsou orientační, aktuálně probíhá geodetické zaměření pro upřesnění jednotlivých výměr pozemků.

Podrobné informace

Typ nemovitosti
Rodinný dům
Číslo projektu
RD 07
Město
Žabeň
Ulice
Žabeň
Dispozice
4+kk
Užitná plocha
95 m2
Zastavěná plocha
108 m2
Plocha pozemku
826 m2
Plocha pozemku bez domu
701 m2
Poloha domu
Dvojdomek
Umístění objektu
Klidná část obce
Stav objektu
Novostavba
Druh objektu
Montovaná stavba
Druh zdiva/konstrukce
Panelová konstrukce Gansa stavby s.r.o.
Střecha
Betonová taška
Rok kolaudace
říjen 2023
Cena
6 990 000 Kč

Počet pokojů
4 (3 samostatné + obývací pokoj)
Počet koupelen
1 + samostatné WC

Kuchyně

Ne
Technická místnost
Ano, kout v chodbě
Parkování
Ano
Terasa
Ano
Plot
Ano
Brána
Ne
Zahradní dům
Ano
Terénní úpravy
Ano
Venkovní ventil (voda)
Ano
Třída energetické náročnosti budovy
C – Vyhovující
Vytápění
Elektrický kotel, podlahové
Ohřev vody
Elektrický bojler
Plyn
Ne
Elektro
220 V, 380 V
Voda
Obecní vodovod
Odpad
Tlaková kanalizace

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

DOMY RD ŽABEŇ

Prodej

Dům č. 10

Plocha pozemku

785 m2

Užitná plocha

95 m2

7 250 000 Kč
Prodej

Dům č. 09

Plocha pozemku

887 m2

Užitná plocha

95 m2

7 250 000 Kč
Prodej

Dům č. 08

Plocha pozemku

1302 m2

Užitná plocha

95 m2

7 250 000 Kč

Domy na prodej QB Realty

Pokud hledáte malou realitní kancelář, která se soustředí na kvalitu a spolehlivost, jste u nás správně. Vznikli jsme pod hlavičkou společnosti QB s.r.o. s vizí, která směřuje k tomu, aby zákazník měl možnost s námi vyřešit kompletní bydlení, a to jak už od samotné výstavby po předání klíčů. Nezabýváme se však pouze prodejem nemovitostí z „vlastní továrny“, ale chceme, aby i klienti prodávající svou nemovitost měli možnost využít kompletního servisu.